Nový Hyundai Tucson

Vybočte z řady

REVOLUČNÍ DESIGN. ELEKTRIZUJÍCÍ VÝKON

Vítejte v revoluci. Zcela nový Tucson, pokročilý a experimentální, není jen evolucí svého předchůdce, ale plnohodnotnou designovou revolucí. Jako lídr v oblasti progresivního designu nabízí také nejmodernější inteligentní technologie a nejširší výběr elektrifikovaných pohonů ve svém segmentu.

DESIGN

Designová revoluce

Geometrický vzor parametrické mřížky chladiče v tmavě chromovaném provedení se okamžitě promění, když se rozjedete. Díky nejmodernější technologii polozrcadlového osvětlení se vnější části mřížky po zapnutí LED denních světel mění na brilantní tvary, připomínající drahokamy a vytvářejí jedinečný high-tech světelný podpis. Když zastavíte, tvary opět splynou s mřížkou chladiče.

Zadní LED kombinovaná světla.

Široká koncová světla LED s detaily parametrických skrytých světel.

19'' kola z lehké slitiny

Na přání může nový Tucson jezdit na 19" kolech, která skvěle doplňují ohromující proporce zcela nového Tucsonu.

Krása meziprostoru

Nástup do sofistikovaného a prostorného interiéru zcela nového Tucsonu je jako vstup do úhledně uspořádané místnosti, kde mizí každodenní starosti. Zde se prostor, technologie a informace harmonicky prolínají. V interiéru jsou použity smyslné tvary inspirované vodopády, vysoce kvalitní na dotyk měkké materiály, dodávající novou úroveň celkovému vzhledu a dojmu.

Komfort a konektivita

Velký komfort a pohodlí

Zcela nový Tucson, který je velmi všestranný a vybavený skvělou konektivitou, nabízí také všestranný komfort a pohodlí. Díky chytrým funkcím, jako je dálkové sklápění opěradel zadních sedadel nebo posun sedadla spolujezdce cestujícími vzadu, je nakládání nákladu a nastupování a vystupování ze sedadel 2. řady rychlé a snadné. A všichni cestující si zamilují vyhřívaná sedadla vpředu i vzadu, stejně jako třízónovou klimatizaci s nepřímými ventilačními otvory pro příjemnější vnitřní prostředí. Tucson přirozeně také dostal tu nejlepší konektivitu – všechny nejnovější technologie: zrcadlení smartphonů, telematické služby Bluelink® Connected Car Services, které vám umožní ovládat vaše auto ze smartphonu. Bezplatné pětileté předplatné služeb LIVE Services společnosti Hyundai je součástí 10,25” velkoplošného navigačního systému.

Bezpečnost

Užijte si více klidu s nejlepší bezpečností

S nejvyspělejšími asistenčními systémy ve své třídě a balíčkem aktivní bezpečnosti se skvělou řadou inovativních funkcí přináší zcela nový Tucson ještě větší bezpečnost a klid pro vás i vaše blízké.

Vyšší bezpečnost se 7 airbagy

Nový Tucson je vybaven vylepšeným systémem sedmi airbagů, včetně středového bočního airbagu mezi předními sedačkami, který je v tomto segmentu jedinečný.

Dálkový parkovací asistent

Zcela nový Tucson může na dálku zaparkovat nebo se naopak vyvést z parkovacího místa. Systém může dokonce vůz sám vrátit na parkovací místo pouhým stisknutím tlačítka.

Asistent automatického přepínání světel High Beam Assist

Detekuje protijedoucí vozidla a vozidla ve stejném jízdním pruhu a automaticky přepíná na potkávací světla. Když již nejsou detekována žádná vozidla, reaktivuje dálková světla a maximalizuje tak váš rozsah vidění.

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ HYUNDAI TUCSON

BLOG

Nejnovější článek

KONTAKT

Hubio s.r.o

Oběžná 162/17
Ostrava – Mariánské hory, 709 00

Rostislav Dobřanský

Majitel www.mlsnyjazyk.com

Naplánujte si konzultaci