BUQEZ ECO REZORT

VILA 25

BUQEZ ECO REZORT

VILA 79

BUQEZ ECO RESORT se nachází v Chorvatském letovisku Drage, situovaném přímo u moře s výhledem na národní park Kornati.

VILA 25

Máte vytříbený vkus, žijete bez kompromisu a berete jen to nejlepší. Máte rádi glamping? Tak to jste u nás správně. Villa 25 vám nabízí ten nejlepší výhled na národní park Kornati. Ať východ, či západ slunce, každý pohled je prostě famózní.

Villa 25 je uzpůsobena komfortně pro 4 dospělé osoby, případně 2 dospělé osoby a tři děti. Villa se skládá z obývací části, ve které je pohovka, TV s playstation a jídelní stůl s židlemi. V kuchyňské části je k dispozici, myčka nádobí, kávovar, varná konvice, topinkovač, mikrovlnná trouba s grilem, lednice s mrazicím boxem a  varná deska. Na kuchyň navazuje sociální zázemí a dva pokoje. V každém pokoji je dvoulůžko, jednou 160 x 200, druhé 180 x 200.

Objekt je klimatizovaný a je nekuřácký.

Na terase je venkovní sezení, vedle terasy se nachází elektrický gril a solární sprcha. K zázemí patří soukromý úsek pláže včetně vlastní podesty na opalování a odpočinek. Pod domem, v úložném boxu, jsou k dispozici lehátka a jiné drobnosti, které vám zpříjemní pobyt u nás.

VILA 79

Máte vytříbený vkus, žijete bez kompromisu a berete jen to nejlepší. Máte rádi glamping? Tak to jste u nás správně. Villa 79 vám nabízí ten nejlepší výhled na národní park Kornati. Ať východ, či západ slunce, každý pohled je prostě famózní.

Villa 79 je uzpůsobena komfortně pro 6 dospělých osoby, případně 2 dospělé osoby a čtyři děti. Villa se skládá z obývací části, ve které je pohovka, TV s playstation a barový stůl s židlemi. V kuchyňské části je k dispozici, myčka nádobí, kávovar, varná konvice, topinkovač, mikrovlnná trouba s grilem, lednice s mrazicím boxem a  varná deska. Na kuchyň navazuje sociální zázemí a dva pokoje. V jednom pokoji je dvoulůžko 160 x 200, v druhém dvě palandy vždy 80 x 200.

Objekt je klimatizovaný a je nekuřácký.

Na terase je venkovní sezení, vedle terasy se nachází elektrický gril a solární sprcha.

Recepce resortu má 24 hodinový servis. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém resortu zdarma.

V okolí se mohou hosté věnovat pěší turistice, cyklistice a potápění, rybaření a jiným sportovním aktivitám.

V nedaleké vesnici jsou bary, restaurace a obchody.

KONTAKT

Pro rezervaci nás kontaktujte

buqezvilla25@gmail.com

Rostislav Dobřanský

Majitel www.mlsnyjazyk.com

Naplánujte si konzultaci