Veřejné financování pro malé a velké podnikatele

Poskytujeme profesionální služby dotačního poradenství

Připravujeme žádosti o dotace pro firmy, státní správu, města a kraje. Máme rozsáhlé znalosti a zkušenosti s dotačními programy směřujícími k podpoře podnikání, vědy a výzkumu, infrastruktury či rozvoje měst a obcí. Naše služby pokrývají cyklus od nalezení vhodného dotačního programu po zpracování žádosti o dotaci.

Naše porfolio

Důkladná analýza hraje prim

Hledáte partnera, se kterým vám dotace neutečou? Sdělte nám svůj záměr, vše potřebné pro získání dotace už zařídíme.

Víme, který dotační program je pro Vás jako stvořený. 

Opravdu využíváte všechny možnosti veřejné podpory? Posoudíme Vaše projekty, propojíme různé zdroje jejich financování z ČR i EU.

Platíte za výsledek

Nejde nám o rychlý zisk na úkor kvality odvedené práce a bez závazků vůči našim klientům. Smysl vidíme v dlouhodobé spolupráci se zákazníkem a jeho spokojenosti s prací, kterou pro něj odvádíme. Klademe proto důraz na splatnost  odměny až po úspěšném získání dotace.

Při získávání veřejné podpory je základ vybrat správný program či zdroj takového financování.

Nalezení správného dotačního programu, téma je jednou z nejzákladnějších věcí, která často bývá problematická. Víme na které téma nebo program se Vaše firma hodí.

Vše co děláme, konzultujeme a vyhodnocujeme.

Sociální sítě i lidé se vyvíjí, stejně tak se denně vyvíjí kampaně. Našim výsostným úkolem je sledování výsledků kampaně, které následně inovujeme tak, aby vaše firma za co nejméně investovaných peněz, dosáhla co nejvyšších zisků.

Nám můžete důvěřovat.

Naší snahou je být přívětivým rádcem a sebevědomým správcem vaší agendy. HUBIO s.r.o. zaručuje diskrétnost vašich informací a garantuje úplnou obchodní mlčenlivost. Přebíráme zodpovědnost za vedení zakázky, ale také předcházíme konfliktu zájmů nebo jiných právních nesrovnalostí. Mezi naše klienty patří kulturní a vzdělávací instituce, města a obce, ale i nemocnice nebo soukromé subjekty. Ti všichni už využili služby HUBIO.

Naše služby

Projekt na klíč

Dáváme myšlenkám a záměrům smysl a řád, nalézáme souvislosti, tvoříme plány, které se skutečně realizují. Z obyčejných nebo dobrých záměrů uděláme lepší a smysluplnější. Nastavíme správný směr pro chytré využití těch největších příležitostí z evropských fondů.

Dotační poradenství

Bezpečně a bezchybně Vás provedeme celým projektovým cyklem a zajistíme dotační nebo externí zdroje financování. Obstaráme komplexní dotační služby a výstupy jako jsou žádost o dotaci, výběrové řízení, administrace projektu, report dotačních příležitostí.

Co o nás říkají naši klienti?

"Díky spolupráci jsme získali finance na vzdělávaní středních škol po dobu dvou let."
Ing. Dávid Vrtaňa
Předseda občanského združení Mladý podnikavec
Služba projekt na klíč obsahuje kompletní vedení projektu, od vypracování žádosti o dotaci a s tím spojené náležitosti až po projektovou koordinaci. Společnosti nám poskytnou základní dokumenty jako jsou stanovy, účetní uzávěrky, či životopisy lidí, kteří se budou účastnit projektu. Následně s Vámi probereme jak bude projekt vypadat, co vše by měl zahrnovat. Po této fázi se náš dotační expert zaměří na tvorbu konceptu projektu, který vám dá následně ke schválení a připomínkám. Po schválení konceptu Vaší firmou se vrhneme na vypracování žádosti. Následně po přiznání dotace od donátora Vás provedeme celou realizací tak, aby vše bylo v pořádku.

Pokud máte ve Vaší společnosti někoho, kdo se zabývá financováním z veřejných zdrojů, tak Vám naše služba dotační poradenství zajistí odborné konzultace Vámi vypsané žádosti. Vaši žádost posoudíme na základě studie proveditelnosti, a připravíme pro vás připomínky, kde jsou slabé a silné stránky Vaší žádosti o dotaci.

Snažíme se naše služby dělat dostupné pro každou žádost. Z toho důvodu se na ceně dohodneme v závislosti na velikosti projektu a celkové schválené částky.

Naše služby jdou splatné po schválení dotace. Do doby, než bude Vaše žádost o dotaci schválena, nám neplatíte nic. Nemáte tedy co ztratit.
Poskytujeme služby v oblasti dotačního poradenství. Naše služby začínají od konzultací s klientem až po kompletní koordinaci dotačního programu.
V případě, že se rozhodnete využít naše služby ještě dnes, následuje konferenční hovor, kde s vámi probereme Váš dotační záměr. Po tomto hovoru začínáme s vyhledáváním vhodného dotačního programu či rovnou sepsáním žádosti a náležitostmi s tím spojené.

Rostislav Dobřanský

Majitel www.mlsnyjazyk.com

Naplánujte si konzultaci

BLOG

Nejnovější článek

KONTAKT

Hubio s.r.o

Oběžná 162/17
Ostrava – Mariánské hory, 709 00