Autolaros Speed Ostrava

Autorizovany prodejce Mazda a Hyundai`

30

let na trhu

13.000

prodaných vozů

40

odborníků

Skladové vozy

HYUNDAI

Objevte novou éru mobility s vozy Hyundai, které jsou synonymem spolehlivosti, inovací a dokonalosti. Ať už jsou Vaše potřeby jakékoli, Hyundai nabízí širokou škálu modelů, které poskytují výjimečný styl, jízdní komfort a vyspělé technologie, díky nimž se Vaše cesta stane skutečným potěšením.

Skladové vozy

MAZDA

Zažijte opravdovou řidičskou vášeň a výjimečný design za volantem vozu Mazda. Naše vozy se vyznačují dokonalou kombinací elegance a dynamického stylu, které vám poskytnou nezapomenutelný zážitek z jízdy.
Vyberte si Mazdu a objevte dokonalou kombinaci spolehlivosti, pokročilých technologií a pohodlí, díky níž bude každá cesta skutečným potěšením.

O nás

Společnost Autolaros Speed s.r.o. působí v prodeji a servise automobilů v ostravském regionu již více než dvacet pět let. Jsme autorizovaný prodejce vozů Hyundai a Mazda. V komplexně vybaveném autocentru v Ostravě Hrabové se o naše zákazníky stará tým 40 kvalifikovaných odborníků.

Při prodeji nového vozu jsme Vám schopni doporučit nejen vhodný typ a model automobilu, ale také zajistit nejvýhodnější nabídku financování, pojištění včetně vyřízení veškerých formalit, vykoupit ojetý vůz na protiúčet a samozřejmě také zajistit registraci nového automobilu.

Autobazar

Prodej, výkup, protiúčet

Naše modely

i10

i20

i30

Bayon

Kona

Tucson

Santa Fe

IONIQ

Mazda2

Mazda2 Hybrid

Mazda3

Mazda6

Mazda CX-3

Mazda CX-5

Mazda CX-30

Mazda MX-30

Novinky ze světa

Rostislav Dobřanský

Majitel www.mlsnyjazyk.com

Naplánujte si konzultaci