Hubio

Řešení pro firmy

Konzultace hardwarového řešení

Na základě funkce zařízení diskutujeme jaké fyzikální veličiny se mají měřit a jak má zařízení fungovat. Některá potřebují pouze zapnout a vypnout, případně po zapnutí aktivovat noční režim jako třeba bezfiltrová čistička vzduchu. Některá potřebují po zapnutí zapínat další okruhy jako například vířivá vana. Ta po zapnutí aktivuje nejen průtokové čerpadlo s dohříváním vody ale můžete si pustit i tryskání anebo bublinky..

Návrh internetového modulu

Pokud zařízení následně nabízí všechny informace a funkce co se od něj očekávají, navrhujeme samotnou desku internetového modulu. Zde rozhoduje umístění součástek, případně dispozice k montáži to cílového zařízení. V tomto okamžiku lze přihlédnout k již existujícímu prostoru, pokud se modul vyvíjí pro již prodávané zařízení, nakolik můžeme využít prostor a pohodlně zde modul umísit i s připojením kabeláže.

Jak je to s krytem?

Internetový modul lze mít umístěný v zařízení bez krytu, nebo v případě potřeby lze vytvořit i krabičku na míru, pokud by se zařízení umisťovalo do exteriéru. Návrh krytu ze provádí v dostupném programu pro 3D malování a následně se tiskne na 3D tiskárnách. V případě velkokusových sérií, lze dohodnout i vstřikolisové výlisky.

Co od nás dostanete?

  • Výsledkem naší spolupráce je předání 4 kusů prototypů ke spuštění zkoušek na straně zákazníka. Pokud se modul uvažoval vmontovat do zařízení, tak jej společně vmontujeme a oživíme abychom prošli instruktáž i pro samotnou montáž modulu do produktu.

  • Společně s modulem distribuujeme i nálepky se sériovým číslem ve skenovatelném formátu. Lze se dohodnout i na dodatečných informacích na nálepkách.

  • Součástí předání je i stručný návod na obsluhu a rychlá příručka ke připojení. Samotné připojení modulu (kompletního produktu) do Wi-Fi sítě spotřebitele trvá přibližně třicet sekund a není k němu potřeba speciálních znalostí z oblasti informatiky. Stačí použít samotný telefon od spotřebitele s nainstalovanou aplikací od naší firmy.

Rostislav Dobřanský

Majitel www.mlsnyjazyk.com

Naplánujte si konzultaci